به گزارش آژانس رفاه عمومی از ساری، معصومه فرجی با اعلام خبر فوق اژهارداشت: برنامه های این هفته را عموما به صورت مجازی  به ویژه اجرای نخستین نمایشگاه برخط کتاب استان اجرا خواهد شد.

وی با اشاره به شرایط فعلی کشور و پرهیز از اجتماعات غیر ضروری، تصریح کرد: نواختن زنگ مطالعه در مدارس نیز به صورت مجازی و از طریق شبکه شاد صورت می‌پذیرد.

معاون فرهنگی رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران افزود: افتتاحیه نمایشگاه مجازی کتاب برخط استان، رونمایی از پوسترهای مسابقات کتابخوانی امت رسول ا… ، ملاقات و تجلیل از فعالان و مفاخر حوزه کتاب ، بازدید از انتشارات ، اختتامیه جشنواره کتاب سال مازندران ، از جمله برنامه های هفته کتاب در استان می باشد.

فرجی افزود: رونمایی از کتابهای فاخر تبری و فارسی که نویسندگان و پژوهشگران مازندرانی به رشته تحریر درآورده اند از جمله ، هویت شناسی مردمان سرزمین نوروز، افسانه‌های مازندران و … بخش دیگری از ویژه برنامه های این هفته خواهند بود.

معاون فرهنگی رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران خاطرنشان کرد: تقدیر از مفاخر و برگزیدگان مسابقات کتابخوانی نیز بخش از دیگر برنامه های گرامیداشت هفته کتاب می باشد.