به گزارش آژانس رفاه عمومی از ساری، نشست سالانه مدیران تربیت بدنی و روسای هیات های ورزشی بسیج مازندران با حضور سید علی مهاجر معاون اجرای سپاه کربلا ، کاظم غفارپور مسئول ورزش بسیج استان مازندران و روسائی هیت های ورزش بسیج و مدیران تربیت بدنی نواحی ، اعضای شورای نظارت ورزش بسیج برگزار شد.

کاظم غفارپور گزارشی از عملکرد ورزش بسیج طی سال گذشته ارائه و از حضور معاون اجرای سپاه کربلا در این نشست تقدیر و آن را فرصتی برای افزایش هم اندیشی و هم افزایی دانست.

مسئول ورزش بسیج مازندران با تاکید بر اینکه هیات های ورزشی مهم ترین پایگاه های مبارزه با تهاجم فرهنگی هستند، تصریح کرد: هیئت های ورزشی می توانند با جذب ورزشکاران بسیجی و اجرای ورزش های مختلف جوانان را به سمت ورزش و بازی های سالم سوق دهند.

سید علی مهاجر معاون اجرای سپاه کربلا نیز ضمن تبریک فرارسیدن ماه ربیع اول و تسلیت درگذشت آیت الله حسن زاده آملی از اهمیت ورزش در جامعه و نقش آن در سلامت نیروهای بسیجی خواستار جذب بیشتر جوانان در ورزش بسیج شد.

معاون اجرای سپاه کربلا برگزاری این نشست را در هم افزایی و اتحاد بین ورزش بسیج بسیار موثر دانست و از تلاش همه دست اندر کاران ورزش بسیج قدر دانی کرد‌.

وی همچنین خواستار ترویج فرهنگ ایثارو شهادت در بین ورزشکاران بسیجی و مربیان شد.

با حضور معاون اجرای سپاه کربلا از ۶ هیت برتر ورزش بسیج در سال۱۳۹۹ و ۶ تربیت بدنی ناحیه تجلیل شد .
هیئت های والیبال ، شنا، کاراته ، انجمن های ورزشی ،جودو و نجات غریق به خاطر عملکرد سال ۱۳۹۹ آنها و کسب امتیاز برتر از سوی شورای نظارت به عنوان هیت های برتر و همچنین نواحی نکا ، بابل ،چالوس ، عباس آباد ، فریدونکنارو نورنیز به عنوان نواحی برتر معرفی شدند.