به گزارش رفاه عمومی ، سرهنگ کاظم غفارپور ، مدیرتربیت بدنی بسیج سپاه کربلای مازندران به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج پیامی به شرح ذیل صادر نمود:

بسمه تعالی

قالوا ربّنا افرغ علینا صبراً و یثبّت اقدامنا وانصرنا علی القوم الکافرین ۲۵۰ بقره

بگفتند پروردگارا به ما صبوری و طاقت عنایت نما
نگه دار خود عزم ما استوار که مغلوب سازیم کفّار خوار
تا بسیج هست، نظام اسلامی و جمهوری اسلامی از سوی دشمنان تهدید نخواهد شد.
(امام خامنه‌ای)

خدمات خالصانه و صادقانه شما آینه وظیفه شناسی و پژواک سربازی ولایت است و نتیجه بذر دل انگیز این خدمت ، تنومندی و اقتدار شجره طیبه بسیج است .
بسیج یاد آور حماسه آفرینی سلحشوران و مردانِ مردِ بی ادعا در هشت سال دفاع مقدس ، مدافعین سرافراز حرم اهلبیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) در اضمحلال تکفیری های تا بن دندان مسلح و ناکامی اربابان جنایت پیشه آنان است.
درود بی کران به روان پاک و طیبه ی شهدای بسیج که جان ذی قیمت خویش را در طبق اخلاص نهاده و تقدیم درگاه الهی نمودند. امروز فرهنگ حق طلبی، عدالت خواهی و سازندگی بسیج مرزهای عقیدتی و جغرافیایی سایر بلاد را یکی پس از دیگری در نوردیده و جهانخواران و طمع ورزان را بیش از پیش به وحشت و حضیض ذلت و خواری افکنده است و اینک آوازه ی بلندِ ظفرمندی های این لشکر الهی و شجره طیبه، عالم تاب گردیده و آرزوی امام راحل (که رضوان الهی بر ایشان باد) راجامه عمل پوشانده است.

هفته بسیج، در حقیقت فرصتی برای ارائه حرکت عظیمی است که به وسیله امام راحل، در این کشور پایه‌گذاری شد و این حرکت، در این منطقه اسلامی و دینی، برای دیگر ملتها هم ان‌شاءاللَّه الگو و سرمشق خواهد شد.
پایداری و استقامت بسیجیان سلحشور در دفاع از ارزش‌های نظام مقدس اسلامی، شایسته تجلیل و تقدیر است و سالروز تاسیس بسیج مستضعفان، بهانه ای برای پاسداشت این رشادت ها و دلاوری ها است.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران بسیجی سالروز تاسیس این نهاد مقدس را به تمامی بسیجیان غیور و مخلص استان لاله خیز مازندران بویژه جامعه ورزشی و بسیجیان ورزشکاراستان و زحمتکشان این حوزه تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای همه عزیزان سعادت، سربلندی و تداوم توفیق مسئلت می نمایم.

کاظم غفارپور
مدیرتربیت بدنی سپاه کربلای مازندران