به گزارش آژانس خبری رفاه عمومی از ساری، متن کامل پیام ” سرپرست اداره کل تامین اجتماعی مازندران  ” به شرح ذیل است:

“یوم الله روز قدس همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان میراث ماندگار حضرت امام خمینی (ره) در ردیف مهمترین روزهای جهان اسلام در خاطره تاریخ ثبت گشته است. روزی که یاد و نامش دشمن را به اضطراب و شکوه حماسی مردم خداجو و ظلم ستیزش کاخهای استبداد و بیداد را به حقارت می کشد.

روزی که تبلور رسای سیراب شدگان عاشورا و تجسم خشم مقدس و نفرت عمیق مسلمین عالم بر علیه رژیم نامشروع و غاصب صهیونیسم جهانی است.

روز قدس روز دفاع از مظلومانی است که خنجر کفر و نفاق قلب آنان را شکافته و شلاق های بیداد و ستم جان و تنشان را نشانه رفته است. روز قدس روز تعیین سرنوشت مردم مظلوم فلسطین است، روز حمایت از مظلومان عالم است و روزی است که آزادگان عالم در گستره اسلام اراده کرده اند تا نهضت بیداری جهانی را موج هایی تازه و دلهای حق طلبان را امیدی تازه بخشند.

روز قدس روز نمایش وحدت و اقتدار مسلمین است و روز تحکیم همدلی ها و همزبانی ها و روز تجدید پیمان ها و عهدها در پیروی از پیامبر و ائمه هدا و روز ناکامی ترفندها و توطئه های استکبار است.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات، از کلیه کارکنان و مخاطبان و تشکل های کارگری،بازنشستگی و کارفرمائی  سازمان تامین اجتماعی در  مازندران  دعوت مینمایم  تا بیش از پیش با حضور پرشور و حماسی خود در راهپیمایی روز قدس، با گوش جان سپردن به فرامین رهبر معظم انقلاب ( مدظله العالی )،  از عمق جان و وجود خویش؛ فریاد خشم و انزجار خود را بر سر صهیونیسم غاصب و ایادی مستکبرش برآورند و ندای خود را در سراسر دیار علویان سردهند: القدس ُ لنا، والحق لنا، النصر لنا، نحن الغالبون.

 

حسن فلاح

سرپرست اداره کل تامین اجتماعی مازندران