آژانس خبری رفاه اجتماعی-
به کار گیری نیروهای متخصص در تمام حوزه‌ها ، جزو برنامه‌های اصلی ماست ، در حوزه انفورماتیک و فناوری اطلاعات نیز باید این اتفاق رخ دهد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بابل، دکترشاهین کلانتری بنگرشهرداربابل در نشستی که با حضور جعفرواثقی و محمدزمان یعقوبی اعضای شورای اسلامی شهر ،مدیران شهرداری بابل ، کارکنان و فارغ التحصیلان گرایش مهندسی کامپیوتر وفناوری اطلاعات شهرداری بابل برگزار شد از ایجاد اتاق فکر در رشته های مختلف و کاربردی جهت ارائه خدمات بهتر برای شهروندان در شهرداری بابل خبرداد و افزود:

هدف از ایجاد اتاق فکر این است که ساختار سازمانی در شهرداری بابل درست شود و سازمان پویایی تشکیل شده و از کارکنان مربوطه خواست تا مغز متفکر سازمان هوشمند شهرداری باشند و بهترین موضوع و بهترین خواسته از آن خارج شده و اجرایی گردد.

دکترکلانتری بنگر شهرداربابل در ادامه اذعان داشت،مبنای بنده در مدیریت شهرداری این است که متخصصین در جایگاه خود باشند تا رویکرد و عملکرد بسیار مناسبی جهت خدمت به شهروندان در حوزه های مختلف صورت پذیرد.

شهردار بابل از مدیران مربوطه خواست تا شاخص کل و زیر شاخصه ها با توجه به ارزیابی و نمرات کارکنان مورد ارزیابی قرار گیرد و عملکرد مناسبی در حوزه مربوطه جهت خدمت به شهروندان ارائه شود.

در پایان نیز کارکنان حاضر ضمن معرفی و رشته فارغ التحصیلی خود در مورد موارد مختلف حوزه کاری در شهرداری به بحث و گفتگو پرداختند.