آژانس خبری رفاه عمومی-
به گزارش روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی مازندران ، متن پیام حسن فلاح به شرح زیر است:
سوگواری اربعین سالار شهیدان به دلیل جایگاه واقعه عاشورا در صیانت از دین مبین اسلام همواره از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است. شرایط خاص جهان اسلام در دوران امامت سومین پیشوای شیعیان، احیاء سنت حسنه امر به معروف و نهی از منکر، جهاد بی نظیر حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و درس های تربیتی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی واقعه عاشورا، شکل خاصی به این حادثه داده تا جایی که ائمه اطهار، بر احیای عزاداری آن حضرت تاکید فراوان داشته اند.
اربعین حسینی، بیعت دوباره با عاشورا و تکرار پیمان پایدار شیعه در غدیر است. این روز، نقطه عطف ایستادگی و دلیری است به پرچمداری یگانه شیر زن تاریخ، زینب کبری (س).
راهپیمایی و حضور چندین میلیونی عزاداران و زائران حرم آن امام سرافراز از سراسر دنیا نشانگر رشد روزافزون و پویایی دین مبین اسلام است که عزت آفرین است.
عزاداری زائران اربعین حسینی در کربلای معلی، نماد عزت، اقتدار و وحدت شکوهمندی است که روح پلید دشمن را فرو می کوبد و هراسی جاودانه در دلشان می افکند.
بدینوسیله فرا رسیدن اربعین حضرت ابا عبدالله‌الحسین(ع) سرور و سالار شهیدان و ۷۲ تن از یاران باوفای ایشان را به پیشگاه حجت‌ابن‌الحسن‌العسکری (عج)، مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی)، مردم ولایتمدار استان مازندران به ویژه همکاران و شرکای اجتماعی تامین اجتماعی استان تسلیت عرض نموده،
همچنین از همه خواهران و برادرانی که توفیق حضور در راهپیمایی اربعین، خدمت در مواکب و تشرف و زیارت آستان ملکوتی امام حسین علیه السلام و ابالفضل العباس (ع) نصیبشان گردیده، التماس دعا داشته و عزت و سربلندی همه مسلمانان جهان را از خداوند متعال مسئلت دارم.».

حسن فلاح
مدیرکل تامین اجتماعی مازندران