به گزارش سایت رفاه عمومی از ساری ، عبدالمهدی حق شناس  با اشاره به اینکه فعالان حوزه رسانه استان در ششمین جشنواره ملی رسانه‌ای ابوذر موفق به کسب سه عنوان شده‌اند، گفت: اکبر قاسم پور در بخش عکس و اشکان جهان آرای در بخش مصاحبه رتبه اول و علیرضا نوری کجوریان از خبرگزاری مهر رتبه دوم بخش تیتر این جشنواره ملی را کسب کردند.

وی با اشاره به اینکه آثار نفرات برتر دومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر برای شرکت در ششمین جشنواره ملی ابوذر ارسال شده بود، افزود: از مجموع آثار ارسالی مازندران موفق به کسب به رتبه در این جشنواره ملی شده است.

وی اظهار داشت: آثار منتخبان کشوری برای ششمین دوره جشنواره ملی ابوذر مجدد داروی شد که استان مازندران موفق شد سه رتبه برتر بخش مصاحبه، تیتر و عکس را کسب کند.

به گفته حق شناس، اختتامیه ششمین جشنواره ملی ابوذر پیش ازظهر امروز با حضور مسئولان ملی در ساختمان بسیج اقشار تهران برگزار می‌شود.

به گزارش مهر، علیرضا نوری کجوریان با تیتر «پاییز وعده‌های صادراتی از راه رسید،؛ رنگ باغات سبز، رخ باغدار سبز» که در دومین جشنواره استانی ابوذر مازندران رتبه اول را کسب کرده بود در ششمین جشنواره ملی رسانه‌ای ابوذر موفق به کسب رتبه دوم شد.