به گزارش ارسالی روابط عمومی سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری ساری به آژانس خبری رفاه اجتماعی ایران، رئیس این سازمان در تشریح عملکرد ۱ سال گذشته سازمان متبوعش گفت: با تلاش همکارانم سال جاری بالغ بر ۱۵۱ پروژه عمرانی در مناطق سه گانه اجرا و به بهره برداری رسیده است.

مرتضی بربسته با بیان اینکه ۲۶۸۲۰ مترمربع زیرسازی در ۲۸ نقطه از شهر اجرا شده، اظهار داشت: سازمان عمران در راستای بهسازی معابر عمومی شهر ساری ۳۷۱۳۲ متر مربع ترمیم و روکش آسفالت در ۶۸ معبر به انجام رسیده که روان سازی تردد شهروندان و بهبود کیفی شریان های درون شهری را به همراه داشته است.

وی از اجرای ۱۲ عملیات پیاده روسازی در شبکه مناسب سازی تردد عابرین پیاده شهر ساری خبر داد و گفت: در سال ۹۹ حدود ۷۲۲۸ مترمربع از پیاده روهای این شهر نوسازی شده که همه این خدمات عمرانی به مردم با استفاده از تولیدات موزائیک سازمان عمران تحت اجرا و بهره برداری قرار گرفته است.

بربسته با اشاره به جدّیت تیم های عملیاتی این سازمان در نهضت پروژه های هدایت آب های سطحی، تصریح کرد: ۸ عملیات احداث کانال به طول ۶۲۳ متر و ۲۲۲۴ متر طول آبراه بتنی در ۱۷ نقطه هدف از شهر ساری اجرا شده که تأثیر مستقیم بر مهار آبگرفتگی ها و بستر سازی برای بهینه سازی نزولات جوی خواهد داشت.

رئیس سازمان عمران در تشریح عملکرد دستگاه مذکور پیرامون ساماندهی عمرانی معابر شهری، خاطر نشان کرد: طی ۱ سال گذشته ۳۹۲۶ متر طول رفیوژ میانی و جدول بتنی در  بلوارها و ۱۳ نقطه از شهر احداث گردید.

وی با بیان اینکه ساماندهی اراضی شهری بخشی دیگر از فعالیت های سازمان عمران در سال جاری بوده است، گفت: ۱۸۰۰ مترمربع دیوار بلوکی در ۵ نقطه مختلف شهر ساری اجرا شده که تماماً با استفاده از مصنوعات بتنی تولید شده در مجموعه های تولیدی این سازمان بوده است.

مرتضی بربسته تلاش های حمید رضا مرادی سرپرست و مدیران مجموعه شهرداری ساری را در بهبود روند خدمات رسانی به مردم این شهر مورد توجه قرار داد و عنوان کرد: انشالله با هم افزایی منسجم اداری و ستادی، سال آتی پروژه های بزرگ عمرانی سازمان عمران همچون فاز سوم ابن شهرآشوب و طرح پل تا پل با افزایش کمّیت و کیفیت در اجرا پیگیری می شود؛ بی شک تمامی مجموعه این سازمان بر روی رسیدن به اهداف متعالی شهرداری در خدمت رسانی به مردم متمرکز هستند.

اخبار جدید از پروژه های این سازمان به صورت آنلاین از طریق این رسانه، کانال تلگرامی و صفحه اینستاگرام به آدرس sazmanomran_sari@ اطلاع رسانی خواهد شد.