هادی حق‌شناس در آیین متمرکز افتتاح و کلنگ زنی پروژه‌های هفته دولت شهرستان گنبدکاووس با حضور وزیر جهاد کشاورزی، اظهار کرد: تقریباً به ازای ایجاد هر شغل نیازمند یک میلیارد تومان سرمایه داریم و خوشبختانه در هفته دولت سالجاری قریب به ۸ هزار شغل در این استان ایجاد شده است.
وی بیان کرد: پیش از فعالیت دولت تدبیر و امید سطح گلخانه‌های استان ۵ هکتار بوده که با حمایت‌های صورت گرفته در بخش کشاورزی امروز به ۲۵۰ هکتار رسیده است. تلاش داریم تا پایان دولت این رقم را بیش‌ازپیش افزایش دهیم چرا که زمینه ارتقا بهره‌وری در واحد سطح را به همراه دارد.
استاندار گلستان تصریح کرد: گلستان با دارا بودن قریب به هزار مرغداری، بیش از ۱۴ درصد مرغ کشور را تأمین می‌کند و نقش تأثیرگذاری در سبد غذایی مردم کشور دارد.
به گزارش ایسنا به نقل از استانداری گلستان، حق‌شناس با اشاره به وضعیت گسترش بیماری کرونا در استان، گفت: خوشبختانه امروز نیمی از شهرهای استان از وضعیت قرمز خارج شدند و در وضعیت زرد قرار گرفتند.
وی بیان کرد: خوشبختانه سرمایه‌گذاران استان علاوه بر همراهی در عرصه تولید و اشتغالزایی، در زمان شیوع ویروس کرونا با کمک به تهیه تجهیزات پزشکی موردنیاز، مسئولیت اجتماعی خود را انجام دادند.