به گزارش آژانس رفاه عمومی از ساری،«جواد محمدی»  از تهیه و تولید فیلم کوتاه داستانی «نگاه آخر» در مازندران خبر و اظهار داشت: این فیلم ۶ دقیقه‌ای با موضوع شهدای مدافع حرم در آمل ضبط و فیلمبرداری شد.

وی با بیان اینکه «مهرشاد فیلم» مجری طرح این فیلم است، «جواد محمدی» تهیه کننده وکارگردان، «شکیلا مسعودی» نویسنده، «یوسف آمون» تصویر و تدوین، «مهرشاد محمدی» صدابردار، «مهرداد فرج‌پور» برنامه‌ریز و هماهنگی و «تکتم ده‌پناه» عکاس و تصویربردار پشت صحنه را عوامل این فیلم برشمرد.

تهیه‌کننده و کارگردان فیلم‌های دفاع مقدس  افزود: این فیلم، روایت یک مادر و فرزند را به تصویر می‌کشد؛ در این روایت، فرزند برای چندمین بار قصد رفتن به سوریه می‌کند و از این جهت ولوله‌ای به جان مادر می‌افتد و سعی می‌کند مانع رفتنش شود. از طرف دیگر هم دلش می‌خواهد که پسرش برای دفاع از حرم حضرت زینب (ص) حضور پیدا کند.

محمدی ادامه داد: پس از صحبتی که بین این پسر و مادر صورت می‌گیرد مادر قانع و راضی می‌شود که پسر برای یک بار دیگر به سوریه برود و زود برگردد. اما پسر به سوریه رفت و برگشتنش طوری دیگر رقم خورد و خبر شهادت را برای مادر آوردند.