آژانس خبری رفاه عمومی -نماینده مردم بابل با اشاره به خواسته های منطقی بازنشستگان افزود: مطالبات بازنشستگان منطبق بر مصوبات قانونی مجلس شورای اسلامی است.

‏عضو هیأت رئیسه مجلس یازدهم ادامه داد: دولت باید در اجرای قانون نسبت به تأمین نظر بازنشستگان قدرشناس کشور اقدام کند.

دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان کشور بازنشستگان را سرمایه های با ارزش و قابل احترام دانست و افزود: تأمین حداقل های زندگی و معیشت آبرومند بازنشستگان جزو حقوق مسلم و قطعی آنان است.

‏وی با تأکید بر عزم نمایندگان مجلس در حمایت از بازنشستگان، افزود: از طریق کمیسیون اجتماعی مجلس و سازمان برنامه و بودجه مطالبات بازنشستگان پیگیری خواهد شد.

‏عضو مجمع نمایندگان مازندران با اشاره به مشکلات معیشتی بازنشستگان افزود: دولت و مجلس باید هرچه زودتر به نگرانی این عزیزان پایان دهند.

‏کریمی فیروزجایی مجلس را مأمن و پناهگاه مطمئن اقشار مختلف مردم دانست و افزود: مجلس به عنوان تریبون رسمی مردم از حقوق قطعی اقشار مختلف جامعه قاطعانه دفاع خواهد کرد.

‏نماینده مردم بابل در مجلس تصریح کرد: دولت باید اجرای تکالیف قانونی خود در زمینه افزایش حقوق بازنشستگان را به اطلاع مجلس برساند. سازمان‌های حمایتی مانند تأمین اجتماعی در تحقق سیاست‌های محوری دولت نقش بسزایی دارند.

وی با ابراز اطمینان در مورد پیگیری خواسته های منطقی بازنشستگان و دیگر اقشار جامعه گفت: خواسته های به حق و صنفی همه اقشار باید از مجاری رسمی و قانونی پیگیری شود تا از بروز هرگونه آسیب‌ به پیکره قانون جلوگیری شود./