به گزارش آژانس رفاه عمومی به نقل از ایلنا، در چارچوب مسابقات هفته سوم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۶:۱۵ امروز تیم استقلال تهران در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف ماشین سازی تبریز رفت که نیمه اول این تقابل برنده نداشت.

در نیمه نخست با توجه به تلاش‌های مکرر مهاجمان استقلال برای گلزنی در نهایت دو تیم به تساوی بدون ل رضایبت دادند و با همین نتیجه به رختکن رفتند.

هروویه میلیچ

در نیمه دوم تیم استقلال همانند نیمه نخست حملاتش را ادامه داد که در دقیقه ۵۷ از روی ضربه ایستگاهی با ضربه دیدنی هروویه میلیچ به گل رسید تا یک بر صفر از حریفش پیش بیفتد؛ با وجود موقعیت‌های زیادی که ماشین سازی داشت از جمله ضربه محکمی که پیمان بابایی به تیرک دروازه آبی‌پوشان کوبید، این مسابقه با برتری تیم محمود فکری به پایان رسید.

داور: علی بای/ کمک‌ها: حسن ظهیری و حمید نادری؛ داور چهارم: پیمان فرخی مهر/ ناظر: اسماعیل صفیری

اخطار: سیروس صادقیان از ماشین سازی(۸۴)

استقلال

ترکیب استقلال

رشید مظاهری، وریا غفوری، هرویه میلیچ(۸۴ مهدی مهدی‌پور)، عارف غلامی، محمد حسین مرادمند، مسعود ریگی، محمد نادری، آرش رضاوند(۸۴ متین کریم زاده)، احمد موسوی(۵۹ شیخ دیاباته)، مهدی قایدی و ارسلان مطهری(۷۴ داریوش شجاعیان)

بازی2

ترکیب ماشین سازی

محمدباقر صادقی، مهدی رستمی، اصغر نصیری، سیروس صادقیان، سیدمحمد حسینی، میلاد خدایی(۶۰ منصور باقری)، ایمان باصفا، وحید نعمتی، ابوالفضل رزاق پور، بهمن سالاری(۶۰ پیمان بابایی) و اکبر آفاقی(۷۰ مهدی مومنی)