به گزارش خبرگزاری فارس از بردسکن، مخاطبان در «فارس من» سوژه‌ای را با عنوان «دلیل رهایی بلوار سلامت بردسکن منتهی به امامزاده چیست؟» به ثبت رسانده و درخواست پیگیری پیرامون این موضوع را داشته‌اند.

رئیس شورای اسلامی شهر بردسکن در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: درست است که ساخت این بلوار در دوره قبلی انجام شده، ولی زیرساخت تامین آب برای اجرای طرح فضای سبز در آن دیده نشده است.

علی صابری از اجرای طرح لوله‌گذاری نوین در این بلوار خبر داد و افزود: طرح آبیاری اجرا شده، ولی آب برای این مهم موجود نیست و اقدامی برای تامین آب فضای سبز دیده صورت نگرفته است.

وی با بیان اینکه جاده سلامت محلی برای گردش خانواده‌ها و پیاده‌روی آنها است، ادامه داد: قسمتی از این مسیر هنوز در اختیار شهرداری نیست، بنابراین، باید اداره اوقاف هم همکاری لازم را برای اجرای پروژه‌های این جاده که انتهای آن به امامزاده سید طاهر و جاده ترانزیتی بردسکن به سبزوار می‌رسد، در بحث زیباسازی و گل‌کاری داشته باشد.

رئیس شورای اسلامی شهر بردسکن با اشاره به نصب روشنایی در جاده سلامت و ترمیم این مسیر، تصریح کرد: شهرداری برای اجرای طرح فضای سبز بلوار جاده سلامت آماده اجرای طرح است، بنابراین با توجه به اینکه قسمتی از این مسیر خارج از خدمات شهرداری قرار دارد، اداره اوقاف و امور خیریه هم لام است همکاری کنند