به گزارش ارسالی روابط عمومی سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری ساری به آژانس خبری رفاه اجتماعی ایران، اولین جلسه هیئت مدیره این سازمان با حضور یاسر رستمیان عضو هیئت مدیره، علیرضا سعیدی سرپرست معاونت فنی شهرداری ساری، مرتضی بربسته رئیس و تنی چند از مسئولان سازمان عمران برگزار و رویکرد حمایت قاطعانه از پروژه های در حال اجرا و طرح های آتی مورد تأکید قرار گرفت.

در این جلسه که با محوریت اتخاذ راهکارهای عملیاتی برای پیشبرد برجسته تر پروژه های در دست اجرا همراه بود، رئیس سازمان عمران با تشریح گزارشی از روند انجام پروژه های محوله، گفت: ساختار منسجمی در حوزه توان اجرایی سازمان حاکم است که با پشتیبانی های کاربردی می توان بازدهی بهتری از این اقدامات حاصل کرد.

مرتضی بربسته رفع دغدغه های عمومی شهروندان ساروی را اصلی ترین هدف کارکنان مجموعه متبوعش برشمرد و تصریح کرد: ما با نگاهی مثبت به آینده ای بهتر می نگریم و اعتقاد داریم با نوآوری، خلّاقیت و پشتکار همه نیروهای خانواده بزرگ شهرداری می توانیم دستاوردهای مطلوبی به مردم در توسعه آبادانی این شهر به دست آوریم.

وی خاطر نشان کرد: پروژه های عمرانی همچون احداث پارک محله پیوست رفاهی و اجتماعی برای مدیریت شهری دارد بر این اساس سازمان عمران با نگاهی مسئولانه نسبت به اتمام مراحل تکمیلی پارک محله در شهرک زعفرانیه، می کوشد طی روزهای آتی این طرح در بخش زیرساخت های عمرانی به اتمام برسد.

رفع موانع اداری، حقوقی و قانونی طرح های بزرگ

عضو هیئت مدیره سازمان عمران در سخنانی با قدردانی از تلاش بی شائبه رئیس و کارکنان سازمان عمران در پروژه های عمرانی، اظهار داشت: سال ۹۹ علیرغم بسیاری از مشکلات مخصوصاً پدیده کرونا، ایامی پرتلاش برای سازمان عمران بوده و انشالله در سال جاری نیز شاهد شکوفایی بیش از پیش استعدادهای این مجموعه خواهیم بود.

یاسر رستمیان افزود: رفع موانع اداری، حقوقی و قانونی در طرح های بزرگ فاز دوم بوستان ملل، پل تا پل و فاز سوم ابن شهرآشوب از جمله دغدغه های مهم ما محسوب می شود که قطعاً برای پشتیبانی از فعالیت های اثرگذار سازمان عمران، رسیدگی به آنها را به جد پیگیری می کنیم.

پیاده سازی دقیق موازین قانونی

سرپرست معاونت فنی شهرداری ساری با اشاره به اهمیت پیاده سازی دقیق موازین قانونی در پروژه های عمرانی، تصریح کرد: به حمدالله ظرفیت اجرایی سازمان عمران در درجه ای قرار دارد که می تواند همزمان مجری پروژه های متعدد عمرانی باشد و این مهم باعث شده که منشور اتکا به توان داخلی شهرداری بیش از پیش مورد توجه قرار داشته باشد.

علیرضا سعیدی خاطر نشان کرد: تولیدات مصنوعات مختلف بتنی و سایر فراورده های عمرانی سازمان عمران اطمینان خاطر مدیریت شهری را در کیفی سازی خدمات مربوط افزایش می دهد بنابراین تلاش ها برای بالابردن راندمان حوزه تولیدات را مورد توجه قرار خواهیم داد.