کاوه احمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن اشاره به آخرین شرایط پرونده مارک ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی که قرارداد او باعث غرامت بسیار سنگین برای ایران در دادگاه بین‌المللی شد، بیان کرد: تازه ابتدای پرونده هستیم و دوسوم راه باقی‌مانده است هنوز هیچ‌چیز تمام نشده و در دادگاه CAS با وکلای قوی از پرونده دفاع خواهیم کرد.
وی با بیان اینکه هیچ‌چیز تمام نشده و این حواشی کاملاً نادرست هستند، ابراز کرد: این‌یک پرونده ملی است و باید دفاع ملی از آن کرد اما لازمه این امر آن است که حواشی را کنار بگذاریم.
مدیرکل روابط عمومی وزارت ورزش در پاسخ به این سوال که آیا وزارتخانه از تاج حمایت می‌کند، ابراز داشت: حواشی ما را در این پرونده ملی به‌جایی نمی‌رسانند لذا دنبال این نیستیم که بگوییم مقصر کیست یا قرارداد ویلموتس را چه کسی امضا کرده، امروز موضوع یک دفاع تمام جانبه ملی از ورزش ایران است.
احمدی در دیگر بخش سخنان خود بابیان اینکه وزارتخانه در دوران کرونا برنامه‌های خوبی مانند ورزش در خانه، ورزش تعطیل نیست، باهم در خانه و… را اجرا کرده و به دنبال ترویج ورزش همگانی است از سوی دیگر ورزشکاران در فضای مجازی ارتباط مداومی با مربیان خوددارند تا ان‌شاءالله شاهد ریشه‌کنی کرونا و بازگشت شرایط به قبل باشیم.
وی بابیان اینکه لیگ فوتبال دسته اول و برتر با رعایت پروتکل‌ها انجام شد، تأکید کرد: برنامه بعد برگزاری لیگ برتر دوومیدانی با همین شرایط است اما باید گفت وزارتخانه ورزش و جوانان در ارتباط با فعالیت‌های ورزشی باید گوش به ستاد ملی کرونا نیز داشته باشد.
مدیرکل روابط عمومی وزارت ورزش همچنین از افتتاح ۱۷۵ پروژه ورزشی در سطح کشور طی هفته دولت خبر داد و گفت: زمین‌های ورزش در نیشابور، سبزوار، شهریار و… در زمره این پروژه‌ها است.